= Dekorace stěn,dekorativní povrchové úpravy, kreativní malby na zeď | Barvy dekorativní | Bohuslav Háděl - Bohouškovy Barvy

Bohuslav Háděl

Paseka 106, 783 97 Paseka, mobil: 602 778 350, e-mail: bohuslav.hadel@centrum.cz

Bohuslav Háděl - Bohouškovy Barvy

Dekorace stěn

  Antické zeminy florenské                                                  

Se stěnami se setkáváme  na každém kroku, doma, v obchodech, na pracovišti, v divadle, na letišti. Vedle základních funkcí mají stěny ještě jednu, pro nás velmi důležitou úlohu, která souvisí s estetickými pocity. Většinou na stěny volíme jednobarevnou malbu, která v různých odstínech dodává prostoru svěžest a představuje tiché pozadí při dotváření a zařizování prostoru.

Pro lidi s fanzazií jsou stěny již od pradávna něčím víc, jsou předmětem dekorativní tvorby různých druhů. Kdo by neznal techniky starých mistrů "stucco antico a veneziano", kde dekorace stěn přesahují pouhý vzhled přírodních materiálů ?

Antiche Terre Fiorentine (antické zeminy florentské) jsou jedinečnou prestižní dekorací, která opět umožňuje vytvářet půvab a mimořádnou krásu známou z renesančních paláců a historického italského umění. Umění vytříbeného k dekoracím prostředí, oceněného a vyhledávaného na celém světě. Antické zeminy florentské jsou výsledkem více jak třicetileté práce a zkušeností oddělení výzkumu a vývoje italské firmy CANDIS.

Bohokovy Barvy

pro aplikaci dekorativních nátěrů si vybrali " antické zeminy florentské" díky jejich dobrému vzhledu a jedinečným vlastnostem - trvanlivosti, otěruvzdornosti a omyvatelnost vodou, značné jednoduchosti a rychlosti aplikace antických zemin florentských, mohou stěny vašich bytů, domů, vil, apartmánů, kanceláří získat neopakovatelnou atmosféru.

Jedinečná dekorace  pro toho kdo miluje svůj domov.

              Ocení zejména ženy dobrého vkusu.        

              

 

Ekologický výrobek na vodní bázi. Zajistí Vašim stěnám prodyšnou, ekologickou dekoraci  na základě přírodních oxidů a vysoce kvalitních pryskyřic ve vodním roztokuDekorace může být příjemným,  ale i praktickým doplňkem Vašich interiérů.

 

ATF Classiche

Smícháním neutrálního základu s obsahem dvou tonerů se docílí bohaté sytosti, s použitím pouze jednoho toneru dekorace bude světlajší. Přidá-li se 1/2 nebo 1/4 toneru docílí se lehkých a vyhledávaných odstínů barvy. Díky této zvláštní vlastnosti lze vybrat nejen barvu ale i její mnohonásobné odstíny. Výběr z  48 barev a 192 odstínů .

Effetti

Dodá půvab a mimořádnou krásu stěnám Vašich bytů, apartmánů a  kanceláří. Interiér získá neopakovatelnou a nádhernou atmosféru. Zvláštní efekt barevných vloček typu světlý tón v tmavém tónu. 

 

 

LeVelature

Lazurovací efekt, který s použitím různých aplikačních nástrojů (štetcem, rukavicí, houbou, hadrem) umožňuje vytvořit vyjímečný dekorativní efekt jemných odstínů. 

Le Preziose Iridescente

Perleťový efekt  tohoto zvláštního italského stylu pomáhají vytvořit produkty pro ty, kteří se rozhodli vyzdobit své domovy.

 Le Etniche Arabesque

Sametový efekt vyjadřuje ideálním způsobem přání a potřeby těch, kteří pokládají barvu za výraz pocitu skutečného života.

Etnika

Efekt kovu jako vyjímečná umělěcká dekorace. Tvoří ve vytříbeném prostředí atmosféru značné bohatosti a nesrovnatelné hodnoty.

 

Bohokovy Barvy

vyzkoušeli si také aplikace dekorativních natěrů firmy JUB. 

Glamour

Vysoce kvalitní vodou ředitelná akrylátová barva s moderním kovovým, resp. »metalickým« vzhledem pro dekorativní úpravy vnitřních stěnových povrchů. Vyznačuje se snadným nanášením, je paropropustná, odolná proti mokrému oděru. Natřené povrchy jsou omyvatelné a odolné čisticím prostředkům používaným v domácnosti. Může se nanášet na různé pevné, suché a čisté podklady – štukové omítky stěn a stropů, vystěrkované povrchy, beton, sádrokartonové, vláknocementové a dřevotřískové desky, reliéfní tapety (např. JUFIX).

    

Dekorativní technika Travertin

Tenkovrstvé sádrové omítky a stěrky jsou ideálním materiálem nejen pro finální přípravu a vyrovnání povrchů před malováním, ale také opravy a renovace stávajících povrchů. Výsledkem může být absolutně hladká, alabastru se podobající stěna s jemným a na dotek příjemným povchem. Pokud by pro Vás byla absolutně  hladká stěna příliš nudná, lze ji ozdobit některou z metod plastické dekorace.

Technikou travertin získáme vzhled obkladového kamene, na jehož povrchu jsou viditelné nerovnosti a drobné kaverny.

         

Povrch je polomatný rozdělený spárani v pravidelné vazbě do jednotlivých bloků.

     

Jednou z možností je dekorativní imitaci travertinu ponechat vcelé ploše bez rastru bloků.

  

Novinky
Malířství a natěračtví

Obnova kaple sv.Antonína Paduánského Karlov

Obnova Božích muk obce Paseka

Výmalba Mateřské školky obce Paseka

Výmalba baru kulturního domu obce Paseka

Kontakt
Bohuslav Háděl

 Paseka 106, 783 97 Paseka

mobil: 602 778 350

mobil: 728 979 666

e-mail: bohuslav.hadel@centrum.cz

 

IČO: 60287322

DIČ: CZ5806082469

Zapsán v rejstříku živnostenského podnikání MÚ Šternberk,

Obecní živnostenský úřad
 

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies